Vyladíme vám online marketing na Maximum

Vyladíme reklamní kampaně

Začněte podnikat efektivně 💪 Společně zařídíme, aby vaše podnikání neustále rostlo! Zvýšíme počet zákazníků i objednávek pomocí účinné strategie a ověřeného know-how.

Café Háječek

Pokud chcete rozvíjet své podnikání, je nezbytné mít dobře zpracované webové stránky a chytře nastavené reklamní kampaně na Facebooku a Google

Spolupráce s námi vám v tom může pomoci: vytvoříme vám obchodně úspěšné vstupní stránky, které vás co nejlépe představí a které budou generovat nové zákazníky. Díky vyladěným reklamním kampaním a přesnému zacílení přivedeme ty správné zákazníky. Reklama musí být účinná a vstupní stránka, kam lidé z reklamy přijdou, musí jasně korespondovat s obsahem reklamy a měla by být optimalizována jen na získání konverzí.

Získáte více zákazníků

Nastartujete podnikání

Zvýšíte míru konverze

Získáte více objednávek

Proč jsou vstupní stránky tak důležité a proč v reklamě nestačí odkázat jen na úvodní stránku?

Vstupní stránka – Landing page je důležitá proto, že jde o první stránku, na kterou návštěvník přijde po kliknutí na reklamu.

Je to jedna z posledních příležitostí, jak zaujmout návštěvníka a udržet jeho pozornost, než se rozhodne opustit web. Optimalizace vstupní stránky by měla být zaměřena na to, aby byla co nejrelevantnější pro cílovou skupinu, která na ni přichází. Úkolem vstupních stránek je maximalizovat návratnost investic do reklamy a zvyšovat počet nových zákazníků.

Vstupní stránky jsou zaměřené na jeden konkrétní cíl a tím jsou právě konverze. Jedná se o samostatnou stránku, která je navržena tak, aby spustila konkrétní akci uživateleZbavuje rozptýlení a udržuje uživatele zaměřeného na jednu věc, ať už se zaregistruje do zpravodaje, vymění svůj kontakt za stažení e-booku, rezervuje schůzku a nebo nakoupí produkt/službu.

Úspěšné reklamní kampaně vždy vedou na promyšlené vstupní stránky, které generují nové zákazníky.

Vstupní stránka by měla být vždy navržena tak, aby co nejvíce vedla k akci, jako je např. odeslání kontaktního formuláře nebo nákup produktu/služby.

Konverzní Landing Page Advisions
SEO
Relevantnost

Obsah by měl odpovídat tomu, co bylo uvedeno v reklamě, aby návštěvníci věděli, co mohou očekávat.

Webdesign
A/B testování

A/B testy by měly být běžnou praxí, aby bylo možné zjistit, která verze landing page přináší nejlepší výsledky.

PPC reklama
Přehlednost

Design by měl být jednoduchý a stručný, aby bylo snadné se na stránce orientovat.

Optimalizujeme vaše webové stránky i reklamní kampaně pro získávání konverzí a zvýšíme tak jejich účinnost na maximum

Pomůžeme vám získat více zákazníkůrozvíjet vaše podnikání pomocí účinných metod online propagace.

Abyste maximalizovali účinnost svých webových stránekreklamních kampaní, je důležité vstupní stránky i kampaně strategicky a cíleně optimalizovat.

Chcete mít úspěšné reklamní kampaně na Facebooku nebo Google, ale nevíte, jak na to?

Už vás nebaví utrácet za reklamu, která nefunguje? Přenechte starosti nám. Spustíme jedinečné a účinné reklamní kampaně, které přitáhnou pozornost k vaší nabídce a budou maximálně vyladěné.

A pomocí správně a chytře nastavených webových stránek zvýšíte zapojení návštěvníků a následně je přeměníte na své zákazníky.

Úkolem reklamy je „prodat kliknutí“ a ne prodat vaše produkty a služby! Reklamu je třeba tvořit tak, aby na ni zákazníci museli kliknout. Naopak vstupní stránka má za úkol „prodat další krok“. Je to místo, kde oslovíte své potenciální zákazníky.

Nenechte své kampaně na náhodě. My se postaráme o jejich úspěšnost a vy se budete moci soustředit pouze na svůj byznys!

Správa Facebook a Google reklamních kampaní zajišťuje, že vaše reklamy budou efektivní a budou vám přinášet nové zákazníky.

Díky našemu odbornému týmu a využití nejnovějších nástrojů a technologií jsme schopni analyzovat a cílit reklamu na specifické skupiny zákazníků.

To znamená, že reklama bude viditelná pouze pro přesně stanovenou cílovou skupinu s odpovídajícím zájmem, což zvyšuje účinnost reklamy a počet nových zákazníků.

Strategii neustále vyvíjíme a upravujeme podle aktuálních trendů a potřeb trhu, takže si můžete být jisti, že vaše reklama bude vždy relevantní a účinná.

Pojďme spolu nastartovat vaše podnikání a zvýšit počet zákazníků a objednávek pomocí osvědčené strategie

Přenecháním správy reklamních kampaní ušetříte čas, který byste jinak museli věnovat plánování a vedení kampaně. Nemusíte se nic učit a zbytečně neutratíte spoustu peněz za nefunkční reklamy. Rychle reagujeme na změny na trhu a upravujeme strategii kampaní podle potřeb vašeho podnikání.

Chcete více objednávek?

Optimalizujeme web/e-shop tak, aby byl přínosem pro podnikání a generoval zisk.

Chcete více zákazníků?

Díky promyšlené strategii budete prodávat všem a ne jen rozhodnutým nakoupit.

Chcete větší tržby?

Správně nastavenou PPC reklamou zvýšíme zájem o vaše služby.

Vyladěná reklama na Google

Chytře optimalizované vstupní stránky (landing page) a účinné kampaně budou do vašeho byznysu neustále přivádět nové zákazníky

Správně nastavený web

Kompletně vyladíme vaše reklamní kampaně na Facebooku i Googlevytvoříme efektivní vstupní stránky, které vám přivedou nové zákazníky a rozšíří povědomí o vašem podniku.

O vaše reklamní kampaně se postaráme a rádi budeme přínosem i pro váš byznys. Stačí když vyplníte a odešlete formulář:

Café Háječek
Naplánujte si bezplatnou konzultaci

Zarezervujte si svoji BEZPLATNOU konzultaci a posuňte vaše podnikání kupředu co nejdříve.